Szanowni studenci,

informujemy, że badania na nosicielstwo kału w kierunku pałeczek Salmonella, Shigella wykonywane są w Laboratorium Epidemiologii WSSE w Szczecinie, mieszczącym się przy ul. Spedytorska 6/7. Przyjmowanie próbek odbywa się w Rejestracji Medycznej od poniedziałku do środy w godzinach od 10:00 – 11:00.

Skierowania na badania oraz tzw. wymazówki proszę pobierać w Dziekanacie WM.

Dalsze szczegóły w treści wiadomości...

W celu wykonania badania na nosicielstwo należy dostarczyć 3 próbki (przy wykorzystaniu otrzymanych wymazówek). Wszystkie 3 próbki należy dostarczyć razem, najpóźniej w ciągu 72 godzin od pobrania pierwszej próbki do Rejestracji Medycznej, WSSE w Szczecinie, ul. Spedytorska 6/7.
Uwaga: nie może upłynąć więcej niż 72 godziny od pobrania pierwszej próbki do momentu dostarczenia do badania.

W związku z tym, że Sanepid przyjmuje tylko w ciągu jednej godziny dopuszczalne jest, by studenci grupowo za pośrednictwem jednej osoby dostarczali do sanepidu do 15 kompletów.

W załączeniu szczegółowa instrukcja. Pozostałe informacje dostępne są w Dziekanacie WM.

Pliki do pobrania: