Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Mechaniczny Akademii Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Strona główna Aktualności

28.03.2020

Kontynuacja zajęć dydaktycznych ze studentami w formie nauczania na odległość

​Informujemy, że w związku z ogólną sytuacją epidemiologiczną oraz zawieszeniem przez JM Rektora Akademii Morskiej w Szczecinie organizowanych na Uczelni zajęć dydaktycznych odbywających się w okresie 12.03.2020-17.04.2020 z bezpośrednim udziałem nauczycieli i studentów, Społeczność Akademicka Wydziału Mechanicznego kontynuuje zajęcia ze studentami w formie nauczania na odległość. Wszelkie niezbędne dla studentów informacje dostępne są po zalogowaniu się do indywidualnego konta pocztowego AM przy użyciu nadanego przez Uczelnię adresu mailowego. Informujemy ponadto, że dostępne na stronach AM plany prowadzonych na Wydziale zajęć aktualizowane są na bieżąco. Przypominamy, że do 10 kwietnia Dziekanat i WCK funkcjonuje zdalnie. Kontakt telefoniczny i mailowy jest możliwy w dni powszednie, w normalnych godzinach funkcjonowania uczelni pod numerami podanymi w zakładce kontakt.
20.03.2020

Wytyczne MGMiŻŚ dotyczące przedłużenia ważności morskich dokumentów marynarzy związane z COVID-19

Informujemy, że Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, biorąc pod uwagę wyjątkowe i nadzwyczajne okoliczności, wprowadza wytyczne dla marynarzy, armatorów oraz urzędów morskich dotyczące przedłużania ważności morskich dokumentów marynarzy. Więcej informacji: kliknij tutaj
03.02.2020

Informacja o tematach prac dyplomowych

Aktualne tematy pracy dyplomowych dla studentów studiów I i II stopnia zatwierdzonych w roku 2020 znajdują się stronie Wydziału Mechanicznego w zakładce Dla studentów/prace dyplomowe/tematy pracy dyplomowych 2020 Prace dyplomowe 2020
09.01.2020

Wręczenie nominacji profesorskiej prof. dr hab. inż. Katarzynie Gawdzińskiej

W dniu 12.12.2019 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył nominację profesorską pracownikowi Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Szczecinie prof. dr hab. inż. Katarzynie Gawdzińskiej.
02.10.2019 Ewa Tarabicka | Dział ds. Obcokrajowców i Wymiany Międzynarodowej

Ruszył dodatkowy nabór wyjazdy ERASMUS+ w semestrze letnim 2019/2020. Zgłoś się już teraz.

To już ostatnia szansa by zgłosić się na wymianę ERASMUS+ na studia w roku akademickim 2019/2020! Jeszcze tylko przez dwa tygodnie można się zgłaszać na wyjazdy na studia ERASMUS+ w semestrze letnim - termin zgłoszeń upływa 18.10.2019*.
05.09.2019 Katarzyna Klimczak | Centrum Transferu Technologii Morskich

Misja podmiotów z branży morskiej MEERKONTAKTE do Kilonii - 24 października 2019 r.

Partnerzy Enterprise Europe Network we współpracy z Morskim Klastrem Północnych Niemiec zapraszają do wzięcia udziału w misji podmiotów z branży morskiej MEERKONTAKTE do Kilonii 24 października br.
09.07.2019 Grażyna Hajder | Dziekanat Wydziału Mechanicznego

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej Rafała Laskowskiego

Dnia 04.07.2019 roku w Sali Senatu Akademii Morskiej w Szczecinie odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Rafała Laskowskiego pt. „Analiza ważności elementów silników okrętowych z uwzględnieniem konsekwencji uszkodzeń”.
19.06.2019 Grażyna Hajder | Dziekanat Wydziału Mechanicznego

Absolutorium

Zaproszenie na absolutorium
19.06.2019 Grażyna Hajder | Dziekanat Wydziału Mechanicznego

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Dziekan Wydziału Mechanicznego AM – dr hab. inż. Zbigniew Matuszak, prof.AM zaprasza na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Rafała Laskowskiego „Analiza ważności elementów silników okrętowych z uwzględnieniem konsekwencji uszkodzeń”, która odbędzie się w dniu 04 lipca 2019 roku o godz. 1000 w Sali Senatu, ul. Wały Chrobrego 1-2, Szczecin.
03.06.2019 Emilia Roszkowska | Centrum Transferu Technologii Morskich

CTTM zaprasza na ostatnie szkolenie przed wakacjami

Szkolenie zatytułowane jest: „Zarządzanie w Akademii Morskiej projektami (współ)finansowanymi ze źródeł międzynarodowych”.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę