Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Mechaniczny Politechniki Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Strona główna Aktualności

13.10.2022

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Mieczysława Scheibe

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Mieczysława Scheibe
11 października 2022 roku w Auli Wydziału Mechanicznego Politechniki Morskiej w Szczecinie przy ulicy Willowej 2, odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Mieczysława Scheibe.
08.10.2022

Konferencja MEW 2022

Uczestnicy Konferencji MEW na Politechnice Morskiej w Szczecinie
Wydział Mechaniczny Politechniki Morskiej zorganizował międzynarodową konferencję MEW - środowisko, edukacja, biznes i praca, podczas której poruszano zagadnienia dotyczące morskiej energetyki wiatrowej.
04.10.2022

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Szymona Grzesiaka

30 września 2022 roku w Auli Wydziału Mechanicznego Politechniki Morskiej w Szczecinie przy ulicy Willowej 2, odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Szymona Grzesiaka.
25.07.2022

Ogłoszenie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. inż. Mieczysława Scheibe

W dniu 11 października 2022 r. o godz. 12.00 w Auli Wydziału Mechanicznego Politechniki Morskiej w Szczecinie przy ul. Willowej 2 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Mieczysława Scheibe
11.06.2022

Ogłoszenie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. inż. Szymona Grzesiaka

W dniu 30 września 2022 r. o godz. 12.00 w Auli Wydziału Mechanicznego Politechniki Morskiej w Szczecinie przy ul. Willowej 2 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Szymona Grzesiaka
10.06.2022

Relacja z dnia otwartego Wydziału Mechanicznego AM w Szczecinie

Licealiści i dr inż. Robert Jasiewicz, of. mech. wacht. w Laboratorium Siłowni Okrętowych
Odwiedzili nas przyszli studenci - zajrzeli do naszych laboratoriów, wysłuchali kilku prezentacji i pokazów, rozmawiali ze studentami i wykładowcami i biegali w stroju sapera!
04.05.2022

Seminarium naukowe mgra inż. Mateusza Stępnia

Dziekan Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Szczecinie zaprasza na seminarium naukowe mgra inż. Mateusza Stępnia.
30.04.2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych

Przedstawiciele Wydziału Mechanicznego AM w Zespole Szkół Samochodowych w Szczecinie na uroczystym rozdaniu nagród najlepszym uczniom klas maturalnych
Przedstawiciele Wydziału Mechanicznego na rozdaniu nagród na zakończenie nauki klas maturalnych w zaprzyjaźnionych szkołach średnich.
06.04.2022

Współpraca z Bońkowscy British-Auto

Spotkanie przedstawicieli Akademii Morskiej i Bońkowscy British-Auto
Rozwijamy się wszechstronnie, toteż takie towarzystwo nie powinno nikogo dziwić. Z ekipą Bońkowscy British-Auto spotkaliśmy się, by omówić wspólne płaszczyzny współpracy, wymienić dotychczasowe doświadczenia, poznać się i nakreślić przyszłe wspólne projekty.
26.03.2022

Spotkanie przedstawicieli Viking Cruises ze studentami Wydziału Mechanicznego

Prodziekan ds. Kształcenia WM zaprasza na spotkanie przedstawicieli Viking Cruises ze studentami Wydziału Mechanicznego oraz Wydziału Mechatroniki i Elektrotechniki.
15.03.2022

RWE Renewables - program Working Students

RWE Renewables - oferta pracy dla 3 studentów
Pilotażowa edycja Programu zapewnia zatrudnienie (odpłatne) w gdyńskim zespole RWE Renewables oraz przygotowanie do pracy w sektorze morskiej energetyki wiatrowej.
13.01.2022

Seminarium mgr. inż. Marka Staude

Dziekan Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Szczecinie – dr hab. inż. Jaromir Mysłowski, prof. AMS zaprasza na seminarium mgr. inż. Marka Staude
19.11.2021

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Eweliny Kosteckiej

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Eweliny Kosteckiej, przemawia Dziekan WM
16 listopada 2021 roku w Auli Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Szczecinie przy ulicy Willowej, odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Eweliny Kosteckiej.
28.10.2021

Uroczyste otwarcie Centrum Silników Wolnobrotowych firmy WinGD

Sala Centrum Silników wolnobrotowych firmy WinGD
W dniu 13 października 2021 r. odbyło się uroczyste otwarcie Centrum silników wolnoobrotowych firmy Winterthur Gas & Diesel (WinGD) na Wydziale Mechanicznym Akademii Morskiej w Szczecinie.
26.10.2021

prof. dr hab. inż. Leszek Chybowski wśród laureatów nagrody “Zachodniopomorski Nobel”

Leszek Chybowski z nagrodą Zachodniopomorskiego Nobla 2021
Nagroda "Zachodniopomorski Nobel" w dziedzinie nauk o morzu dla prof. dr hab. inż. Leszka Chybowskiego z Akademii Morskiej.
25.10.2021

Zmiana osoby sprawującej funkcję Dziekana Wydziału

Z dniem 25.10.2021 decyzją J.M. Rektora Akademii Morskiej w Szczecinie z funkcji Dziekana Wydziału Mechanicznego został odwołany dr hab. inż. Zbigniew Matuszak, prof. AMS. Pełniącym obowiązki Dziekana Wydziału Mechanicznego został dr hab. inż. Jaromir Mysłowski, prof. AMS.
14.10.2021

Ogłoszenie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr inż. Eweliny Kosteckiej

W dniu 16.11.2021 roku o godzinie 13:00 w Auli Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Szczecinie przy ul. Willowej 2 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Eweliny Kosteckiej
23.09.2021

Wyniki rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia na kierunek inżynieria przemysłowa i morskie elektrownie wiatrowe w roku akademickim 2021/2022 (II nabór)

Szanowni kandydaci
informujemy, że lista osób przyjętych na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku Inżynieria przemysłowa i morskie elektrownie wiatrowe w Akademii Morskiej w Szczecinie dostępna jest już w Dziekanacie.
23.09.2021

Wyniki rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia na kierunek mechanika i budowa maszyn w roku akademickim 2021/2022 (II nabór)

Szanowni kandydaci
informujemy, że lista osób przyjętych na I rok studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku mechanika i budowa maszyn w Akademii Morskiej w Szczecinie dostępna jest już w Dziekanacie.
14.09.2021

Dodatkowe terminy umundurowania

Osoby przyjęte na I rok studiów na kierunek mechanika i budowa maszyn - studia stacjonarne I stopnia - odbiór mundurów w Magazynie Mundurowym AMS.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę