Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo logo-sygnet Politechniki Morskiej w Szczecinie - głowa gryfa, elementy kotwicy i sygnatura PM
Logo Wydzialu
Wydział Mechaniczny Politechniki Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

O Wydziale Wydziałowe Centrum Kształcenia Wydziału Mechanicznego

Wydziałowe Centrum Kształcenia Wydziału Mechanicznego Politechniki Morskiej w Szczecinie

ul. Willowa 2, 71-650 Szczecin
pokój 103
ck.wm@pm.szczecin.pl

Kierownik WCK WM:
dr inż. Jan Drzewieniecki, prof. PM, st. of. mech. okr.
pokój 103 A
tel. 914809444
j.drzewieniecki@pm.szczecin.pl

Koordynator kierunku mechanika i budowa maszyn (MiBM)
dr inż. Jarosław Myśków, st.of.mech.okr.
pokój 202 A
tel. 91 4809417
j.myskow@pm.szczecin.pl 

Koordynator kierunku inżynieria przemysłowa i morskie elektrownie wiatrowe (IPiMEW)
dr inż. Katarzyna Bryll, 
pokój 202A
tel. 91 4809417
k.bryll@pm.szczecin.pl

Obsługa WCK WM:
mgr Katarzyna Czikiel
pokój 103
tel 914809594
k.czikiel@pm.szczecin.pl

dr inż. Robert Jasiewicz, of. mech. wacht. ul. Willowa 2, pokój nr 307b,
tel. 91 4809521,
r.jasiewicz@pm.szczecin.pl
Maszyny i urządzenia okrętowe    
dr inż. Jacek Kaczmarek ul. Willowa 2, pokój nr 305a,
tel. 91 4809420,
j.kaczmarek@pm.szczecin.pl
Mechanika
Grafika inżynierska
   
mgr inż. Adam Komorowski, st.of.mech.okr. ul. Willowa 2, pokój nr 305a,
tel. 91 4809441,
a.komorowski@pm.szczecin.pl
Grafika inżynierska
Wytrzymałość materiałów
   
dr inż. Waldemar Kostrzewa ul. Willowa 2, pokój nr 26,
tel. 91 4809938,
w.kostrzewa@pm.szczecin.pl
Podstawy konstrukcji maszyn
Zaawansowane systemy informatyczne
   
dr inż. Marek Pijanowski ul. Willowa 2, pokój nr 18,
tel. 91 4809937,
m.pijanowski@pm.szczecin.pl
Podstawy konstrukcji maszyn,
Techniki wytwarzania II,
Inżynieria wytwarzania,
Podstawy projektowania procesów technologicznych
   
dr inż. Piotr Treichel, II of. mech. okr. ul. Willowa 2, pokój nr 306a,
tel. 91 4809384,
p.treichel@pm.szczecin.pl
Ochrona środowiska morskiego
Ochrona środowiska w eksploatacji statku
Antropotechnika
Maszyny i systemy napędowe obiektów pływających
   
IMIĘ I NAZWISKO DANE KONTAKTOWE: PROWADZONE PRZEDMIOTY   DODATKOWE UWAGI

Wykaz laboratoriów na Wydziale Mechanicznym dostępne jako plik do pobrania
Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę