Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Mechaniczny Akademii Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

O Wydziale Wydziałowe Centrum Kształcenia Wydziału Mechanicznego

Wydziałowe Centrum Kształcenia Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Szczecinie
ul. Willowa 2, 71-650 Szczecin
pokój 103

Kierownik WCK WM:
dr inż. Marcin Szczepanek
pokój 103 A
tel. 914809444

Obsługa WCK WM:
mgr Agnieszka Zdziarska
pokój 103
tel 914809594

mgr inż. Paweł Borowski ul. Willowa 2, pokój nr 405,
tel. 91 4809963,
p.borowski@am.szczecin.pl
Maszyny i Urządzenia Okrętowe    
prof. dr. hab. inż. Janusz Grabian ul. Willowa 2, pokój nr 36,
tel. 91 4809936,
j.grabian@am.szczecin.pl
Techniki wytwarzania I
Inżynieria wytwarzania
Techniki wytwarzania III
Naprawa i regeneracja elementów maszyn
Piątek 12.30 – 13.30  
dr inż. Robert Jasiewicz ul. Willowa 2, pokój nr 307b,
tel. 91 4809521,
r.jasiewicz@am.szczecin.pl
Maszyny i Urządzenia Okrętowe Wtorek 14:30 – 16:00  
dr inż. Jacek Kaczmarek ul. Willowa 2, pokój nr 305a,
tel. 91 4809420,
j.kaczmarek@am.szczecin.pl
Mechanika
Grafika Inżynierska
Piątek 13.35 -14.20  
dr inż. Włodzimierz Kamiński ul. Willowa 2, pokój nr 304b,
tel. 91 4809376,
w.kaminski@am.szczecin.pl
Zarządzanie bezpieczną eksploatacją statku,
Organizacja nadzoru, użytkowanie paliw.
   
dr inż. Grzegorz Kidacki ul. Willowa 2, pokój nr 304c,
tel. 91 4809523,
g.kidacki@am.szczecin.pl
Chłodnictwo i klimatyzacja okrętowa
 
   
mgr inż. Adam Komorowski ul. Willowa 2, pokój nr 305a,
tel. 91 4809441,
a.komorowskii@am.szczecin.pll
Grafika inżynierska
Wytrzymałość materiałów
Poniedziałek 13.35 - 14.20
Środa 17.20 – 18.05
 
dr inż. Waldemar Kostrzewa ul. Willowa 2, pokój nr 26,
tel. 91 4809938,
w.kostrzewa@am.szczecin.pl
Podstawy Konstrukcji Maszyn
Zaawansowane systemy informatyczne
Wtorek godz. 11:45 – 13:15  
dr inż. Paweł Krause ul. Willowa 2, pokój nr 307b,
tel. 91 4809521,
p.krause@am.szczecin.pl
Maszyny i Urządzenia Okrętowe
Użytkowanie paliw i środków smarowych
Wtorek 14:30 – 16:00  
dr inż. Jarosław Myśków ul. Willowa 2, pokój nr 202a,
tel. 91 4809417,
j.myskow@am.szczecin.pl
Siłownie okrętowe Poniedziałek 10.00-11.00
 
dr inż. Marek Pijanowski ul. Willowa 2, pokój nr 18,
tel. 91 4809937,
m.pijanowski@am.szczecin.pl
Podstawy Konstrukcji Maszyn,
Techniki Wytwarzania II,
Inżynieria Wytwarzania,
Podstawy Projektowania Procesów Technologicznych
Czwartek: 9:45 – 11:25  
dr inż. Piotr Treichel ul. Willowa 2, pokój nr 306a,
tel. 91 4809384,
p.treichel@am.szczecin.pl
Ochrona środowiska morskiego
Ochrona środowiska w eksploatacji statku
Antropotechnika
Maszyny i systemy napędowe obiektów pływających
Wtorek 07:30–08:30

Czwartek 07:30–08:30
 
dr inż. Tomasz Tuński ul. Willowa 2, pokój nr 306a,
tel. 91 4809384,
t.tunski@am.szczecin.pl
Okrętowe silniki tłokowe Wtorek 15.00-17.00 Od 20.01.2020
Do 24.04.2020
prof. dr. hab. inż. Stefan Żmudzki ul. Willowa 2, pokój nr 104b,
tel. 91 4809409,
s.zmudzki@am.szczecin.p
Okrętowe silniki tłokowe Wtorek 15.00-17.00  
 
IMIĘ I NAZWISKO DANE KONTAKTOWE: PROWADZONE PRZEDMIOTY GODZINY KONSULTACJI URLOPY BEZPŁATNE
Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę