O Wydziale - Wydziałowe Centrum Kształcenia Wydziału Mechanicznego - Wydział Mechaniczny Akademii Morskiej w Szczecinie
Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Mechaniczny Akademii Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

O Wydziale Wydziałowe Centrum Kształcenia Wydziału Mechanicznego

Wydziałowe Centrum Kształcenia Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Szczecinie
ul. Willowa 2, 71-650 Szczecin
pokój 103
ck.wm@am.szczecin.pl

Kierownik WCK WM:
dr inż. Marcin Szczepanek
pokój 103 A
tel. 91480944
m.szczepanek@am.szczecin.pl

Obsługa WCK WM:
mgr Agnieszka Zdziarska
pokój 103
tel 914809594
a.zdziarska@am.szczecin.pl

prof. dr. hab. inż. Janusz Grabian ul. Willowa 2, pokój nr 36,
tel. 91 4809936,
j.grabian@am.szczecin.pl
Techniki wytwarzania I
Inżynieria wytwarzania
Techniki wytwarzania III
Naprawa i regeneracja elementów maszyn
   
dr inż. Robert Jasiewicz ul. Willowa 2, pokój nr 307b,
tel. 91 4809521,
r.jasiewicz@am.szczecin.pl
Maszyny i Urządzenia Okrętowe    
dr inż. Jacek Kaczmarek ul. Willowa 2, pokój nr 305a,
tel. 91 4809420,
j.kaczmarek@am.szczecin.pl
Mechanika
Grafika Inżynierska
   
dr inż. Włodzimierz Kamiński  st.of.mech.okr. ul. Willowa 2, pokój nr 304b,
tel. 91 4809376,
w.kaminski@am.szczecin.pl
Zarządzanie bezpieczną eksploatacją statku,
Organizacja nadzoru, użytkowanie paliw.
   
dr inż. Grzegorz Kidacki st.of.mech.okr. ul. Willowa 2, pokój nr 304c,
tel. 91 4809523,
g.kidacki@am.szczecin.pl
Chłodnictwo i klimatyzacja okrętowa
 
   
mgr inż. Adam Komorowski st.of.mech.okr. ul. Willowa 2, pokój nr 305a,
tel. 91 4809441,
a.komorowskii@am.szczecin.pll
Grafika inżynierska
Wytrzymałość materiałów
   
dr inż. Waldemar Kostrzewa ul. Willowa 2, pokój nr 26,
tel. 91 4809938,
w.kostrzewa@am.szczecin.pl
Podstawy Konstrukcji Maszyn
Zaawansowane systemy informatyczne
   
dr inż. Paweł Krause st.of.mech.okr. ul. Willowa 2, pokój nr 307b,
tel. 91 4809521,
p.krause@am.szczecin.pl
Maszyny i Urządzenia Okrętowe
Użytkowanie paliw i środków smarowych
   
dr inż. Marek Pijanowski ul. Willowa 2, pokój nr 18,
tel. 91 4809937,
m.pijanowski@am.szczecin.pl
Podstawy Konstrukcji Maszyn,
Techniki Wytwarzania II,
Inżynieria Wytwarzania,
Podstawy Projektowania Procesów Technologicznych
   
dr inż. Piotr Treichel ul. Willowa 2, pokój nr 306a,
tel. 91 4809384,
p.treichel@am.szczecin.pl
Ochrona środowiska morskiego
Ochrona środowiska w eksploatacji statku
Antropotechnika
Maszyny i systemy napędowe obiektów pływających
   
dr inż. Tomasz Tuński st.of.mech.okr. ul. Willowa 2, pokój nr 306a,
tel. 91 4809384,
t.tunski@am.szczecin.pl
Okrętowe silniki tłokowe    
IMIĘ I NAZWISKO DANE KONTAKTOWE: PROWADZONE PRZEDMIOTY   URLOPY BEZPŁATNE
Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę