Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo logo-sygnet Politechniki Morskiej w Szczecinie - głowa gryfa, elementy kotwicy i sygnatura PM
Logo Wydzialu
Wydział Mechaniczny Politechniki Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Laboratoria Centrum Badania Paliw, Cieczy Roboczych i Ochrony Środowiska (CBPCRiOS)

Centrum Badania Paliw, Cieczy Roboczych i Ochrony Środowiska

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego Centrum. Jesteśmy najnowszym tego typu ośrodkiem badawczym w Polsce. Oferujemy usługi wykonywane na najnowocześniejszej specjalistycznej aparaturze badawczej oraz wyposażenie niezbędne do prowadzenia profesjonalnych badań i usług.

W zakres naszej oferty wchodzą kompleksowe badania olejów hydraulicznych, smarowych, transformatorowych, paliw do silników z zapłonem samoczynnym, spalin w przemysłowych instalacjach energetycznych, cieczy roboczych i wód oraz badania na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Naszymi atrybutami są: niskie ceny usług, całodobowa dyspozycyjność, usługi wykonywane przez doświadczoną kadrę specjalistów Politechniki Morskiej w Szczecinie.

Więcej informacji na stronie cbp.pm.szczecin.pl

 

Pracownicy Centrum Badania Paliw, Cieczy Roboczych i Ochrony Środowiska (CBPCRiOS) n apolitechnice Morskiej w Szczecinie + logo PM
Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę