oferuje zabicie nudy oraz... Naprawdę fajne nagrody. Przekonaj się!">
Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Mechaniczny Akademii Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Zastanawiasz się, jak spożytkować swoją kreatywność? A może Ci się nudzi? Mamy rozwiązanie! Konkurs "Mechaniczna Maskotka" oferuje zabicie nudy oraz... Naprawdę fajne nagrody. Przekonaj się!

Czas na odpowiedź na pytanie, jak wygrać jak wygrać te super nagrody, napisane linijkę wyżej.
1. Wymyśl maskotkę naszego wydziału. Co nią może być? Wszytsko, co łączy się z naszym wydziałem! Możesz nawiązać do motywu morza, pracy mechanika na statku albo nawet studenckiego życia na uczelni... Wybór należy do Ciebie!
2. Narysuj projekt. Zwizualizuj sobie dokładnie, potem przenieś na papier (ten zwykły lub wirtualny). Ogranicza cię tylko twoja własna wyobraźnia (no i może talent plastyczny trochę)
3. Prześlij go do nas. Załącz w mailu pracę i wszystkie potrzebne informacje i wyślij go do nas na adres konkurs@am.szczecin.pl. Czekamy na Twoją pracę do 31 marca!
4. ... Nie ma czwartego kroku. Po prostu śledź naszego Fanpage'a i oczekuj wyników konursu. Jeśli wygrałeś którąś z głównych nagród, odezwiemy się!
Teraz odsłaniamy kurtynę... *werble*
Troje finalistów otrzyma możliwość wydrukowania swoich projektów na najprawdziwszej drukarce 3D od podstaw (oczywiście pod okiem specjalisty), a autor pracy uznanej przez głosowanie na Facebooku za najlepszą, otrzyma dodatkowo JBL GO2.
Czekamy na Wasze prace!
Jakieś pytania? Przeczytaj regulamin poniżej.
 

Pliki do pobrania:

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę