Aktualności - Nadanie stopnia doktora Panu mgr. inż. Krzysztofowi Kołwzanowi - Wydział Mechaniczny Akademii Morskiej w Szczecinie

Dnia 9 lipca 2020 roku w Auli Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Szczecinie przy ulicy Willowej 2 odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Krzysztofa Kołwzana pt. „Model eksploatacji okrętowych pomocniczych kotłów opalanych z uwzględnieniem wymagań ochrony środowiska morskiego”.

Promotor:
dr hab. inż. Andrzej Adamkiewicz prof. AMS z Akademii Morskiej w Szczecinie

Recenzenci:
•    prof. dr hab. inż. Janusz Kotowicz  z Politechniki Śląskiej w Gliwicach,
•    dr hab. inż. Wojciech Zeńczak, prof. ZUT z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Szczegółowe informacje dotyczące rozprawy doktorskiej są dostępne na stronie: http://bip.am.szczecin.pl/dokumenty/menu/64
W wyniku przeprowadzonej obrony Komisja Doktorska dnia 09.07.2020 roku przyjęła publiczną obronę rozprawy doktorskiej  i wystąpiła do Senatu AMS o nadanie mgr inż. Krzysztofowi Kołwzanowi stopnia naukowego doktora w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych, w dyscyplinie inżynieria mechaniczna oraz o wyróżnienie rozprawy doktorskiej.
W dniu 23 września 2020 roku Senat Akademii Morskiej w Szczecinie podjął uchwały o nadaniu stopnia doktora Panu mgr. inż. Krzysztofowi Kołwzanowi w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie naukowej: inżynieria mechaniczna oraz o wyróżnieniu rozprawy doktorskiej Ww.

Serdeczne gratulacje!

Pliki do pobrania: