Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Mechaniczny Akademii Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

Agencja zatrudnienia marynarzy POLARIS Usługi Morskie Sp. z o.o. serdecznie zaprasza studentów Wydziału Mechanicznego AM do wzięcia udziału w procesie rekrutacji do Programu Praktyk dla kadetów maszynowych i elektrycznych w Golar LNG.

Warunki realizacji praktyki:

  • okres praktyki na burcie jednego z licznej floty gazowców firmy wynosi 6 miesięcy;
  • pensja: 1000 Euro miesięcznie.

Armator, wychodząc naprzeciw potrzebom studentów, nie ma ściśle określonych ram czasowych na mobilizację na odbycie praktyk. Innymi słowy, każdy zatwierdzony przez Armatora kandydat wyjeżdża na kontrakt tak szybko, jak będzie to możliwe.

To, co wyróżnia ten program praktyk, to otwarta ścieżka kariery w jednej na najbardziej innowacyjnych i ustabilizowanych firm w Europie. Po zaliczeniu praktyki, każdy marynarz staje się aktywnym pracownikiem firmy. Oznacza to, że po skończeniu szkoły i odebraniu dyplomu będzie uwzględniany przy doborze kandydatów na wyższe, w tym oficerskie stanowiska, i takie też oferty pracy od Armatora będzie otrzymywał.

Wszystkich zainteresowanych studentów zapraszamy do nadsyłania wypełnionych aplikacji na adres: bartosz@maritime.pl oraz do bezpośredniego kontaktu z Panem Bartoszem Toczek, który udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania.
Plik formularza aplikacyjnego w załączeniu.

Pliki do pobrania:

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę