Agencja zatrudnienia marynarzy POLARIS Usługi Morskie Sp. z o.o. serdecznie zaprasza studentów Wydziału Mechanicznego AM do wzięcia udziału w procesie rekrutacji do Programu Praktyk dla kadetów maszynowych i elektrycznych w Golar LNG.

Warunki realizacji praktyki:

• okres praktyki na burcie jednego z licznej floty gazowców firmy wynosi 6 miesięcy;
  • pensja: 1000 Euro miesięcznie.

Armator, wychodząc naprzeciw potrzebom studentów, nie ma ściśle określonych ram czasowych na mobilizację na odbycie praktyk. Innymi słowy, każdy zatwierdzony przez Armatora kandydat wyjeżdża na kontrakt tak szybko, jak będzie to możliwe.

To, co wyróżnia ten program praktyk, to otwarta ścieżka kariery w jednej na najbardziej innowacyjnych i ustabilizowanych firm w Europie. Po zaliczeniu praktyki, każdy marynarz staje się aktywnym pracownikiem firmy. Oznacza to, że po skończeniu szkoły i odebraniu dyplomu będzie uwzględniany przy doborze kandydatów na wyższe, w tym oficerskie stanowiska, i takie też oferty pracy od Armatora będzie otrzymywał.

Wszystkich zainteresowanych studentów zapraszamy do nadsyłania wypełnionych aplikacji na adres: bartosz@maritime.pl oraz do bezpośredniego kontaktu z Panem Bartoszem Toczek, który udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania.
Plik formularza aplikacyjnego w załączeniu.

Pliki do pobrania: