Aktualności - Zajęcia zdalne - przedłużenie obowiązywania zmian formy prowadzenia zajęć - Wydział Mechaniczny Akademii Morskiej w Szczecinie

Szanowni studenci, informujemy, że ukazał się komunikat Prorektora ds. Kształcenia Akademii Morskiej w Szczecinie wskazujący, że w okresie od 09.11.2020 do 29.11.2020 wszystkie zajęcia dydaktyczne z semestru zimowego roku akademickiego 2020/2021 odbywać się będą w całości w formie zdalnej, z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Więcej...

Pełna treść komunikatu:

Komunikat Prorektora ds. Kształcenia Akademii Morskiej w Szczecinie
z dnia 05.11.2020 r.
o zmianie formy prowadzenia zajęć dydaktycznych
w związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się epidemii COVID-19

Na podstawie Zarządzenia Rektora AMS nr 85/2020 z dnia 23.10.2020 r.  informuję się o zmianie formy prowadzenia zajęć dydaktycznych na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych, doktoranckich, w szkole Doktorskiej i na studiach podyplomowych:
  1. od dnia 09.11.2020 r. do 29.11.2020 r. wszystkie zajęcia dydaktyczne z semestru zimowego roku akademickiego 2020/2021 będą prowadzone zdalnie – z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość;
  2. zajęcia dydaktyczne, które nie mogą być prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość będą zrealizowane w innym terminie. Decyzję w sprawie sposobu prowadzenia zajęć podejmuje Dziekan, w porozumieniu z Prorektorem ds. Kształcenia.