Szanowni studenci,

informujemy, że w związku z opublikowaniem zarządzenia nr 116/2020 Rektora Akademii Morskiej w Szczecinie z dnia 25.11.2020 roku wprowadzającego zmiany w sposobie prowadzenia zajęć dydaktycznych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w semestrze zimowym 2020/2021, w okresie od 30.11.2020 r. do odwołania zajęcia na Wydziale Mechanicznym będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość z wyjątkiem tych zajęć, które nie mogą być zrealizowane z wykorzystaniem ww. metod i technik. W związku z powyższym ustalono następujące terminy rozpoczęcia zajęć w trybie hybrydowym na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn (MiBM):

Specjalność ESO:
rok II - 30.11.2020 r.
rok III - 07.01.2021 r.
rok IV - 07.01.2021 r.

Specjalność DiRMiUO:
rok II - 30.11.2020 r.
rok III - 07.01.2021 r.
rok IV - 30.11.2020 r.

Podane terminy mogą ulec zmianom.