Strona główna Aktualności

09.01.2020

Wręczenie nominacji profesorskiej prof. dr hab. inż. Katarzynie Gawdzińskiej

W dniu 12.12.2019 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył nominację profesorską pracownikowi Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Szczecinie prof. dr hab. inż. Katarzynie Gawdzińskiej.
02.10.2019 Ewa Tarabicka | Dział ds. Obcokrajowców i Wymiany Międzynarodowej

Ruszył dodatkowy nabór wyjazdy ERASMUS+ w semestrze letnim 2019/2020. Zgłoś się już teraz.

To już ostatnia szansa by zgłosić się na wymianę ERASMUS+ na studia w roku akademickim 2019/2020! Jeszcze tylko przez dwa tygodnie można się zgłaszać na wyjazdy na studia ERASMUS+ w semestrze letnim - termin zgłoszeń upływa 18.10.2019*.
05.09.2019 Katarzyna Klimczak | Centrum Transferu Technologii Morskich

Misja podmiotów z branży morskiej MEERKONTAKTE do Kilonii - 24 października 2019 r.

Partnerzy Enterprise Europe Network we współpracy z Morskim Klastrem Północnych Niemiec zapraszają do wzięcia udziału w misji podmiotów z branży morskiej MEERKONTAKTE do Kilonii 24 października br.
09.07.2019 Grażyna Hajder | Dziekanat Wydziału Mechanicznego

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej Rafała Laskowskiego

Dnia 04.07.2019 roku w Sali Senatu Akademii Morskiej w Szczecinie odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Rafała Laskowskiego pt. „Analiza ważności elementów silników okrętowych z uwzględnieniem konsekwencji uszkodzeń”.
19.06.2019 Grażyna Hajder | Dziekanat Wydziału Mechanicznego

Absolutorium

Zaproszenie na absolutorium
19.06.2019 Grażyna Hajder | Dziekanat Wydziału Mechanicznego

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Dziekan Wydziału Mechanicznego AM – dr hab. inż. Zbigniew Matuszak, prof.AM zaprasza na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Rafała Laskowskiego „Analiza ważności elementów silników okrętowych z uwzględnieniem konsekwencji uszkodzeń”, która odbędzie się w dniu 04 lipca 2019 roku o godz. 1000 w Sali Senatu, ul. Wały Chrobrego 1-2, Szczecin.
03.06.2019 Emilia Roszkowska | Centrum Transferu Technologii Morskich

CTTM zaprasza na ostatnie szkolenie przed wakacjami

Szkolenie zatytułowane jest: „Zarządzanie w Akademii Morskiej projektami (współ)finansowanymi ze źródeł międzynarodowych”.
15.05.2019 Dorota Chybowska

CTTM zaprasza na szkolenie

CTTM zaprasza pracowników AM na szkolenie dotyczące możliwości i funkcji specjalistycznej bazy danych pn. Patent Inspiration.
10.05.2019 Dorota Chybowska | Centrum Transferu Technologii Morskich

Konkurs CIAM Sp. z o.o i PUM przyznający grant na prace przedwdrożeniowe

Realizatorzy projektu MareMed – CIAM Sp. z o.o. oraz Pomorski Uniwersytet Medyczny – ogłosili konkurs na projekty obejmujące wszelkie prace B+R oraz wszelkie wyniki badań naukowych i prac rozwojowych, a także nowe innowacyjne pomysły o potencjale rynkowym, które mogą podlegać procesowi komercjalizacji.
29.04.2019 Emilia Roszkowska | Centrum Transferu Technologii Morskich

Szkolenie dla pracowników AM

CTTM zaprasza pracowników AM na szkolenie zatytułowane: „Kluczowe elementy dobrego wniosku o dofinansowanie”, które odbędzie się 9 maja (czwartek) w godzinach 9:30 - 11:30. Zgłoszenia na cttm@am.szczecin.pl.