Dni adaptacyjne na Politechnice Morskiej w Szczecinie dla kandydatów rozpoczynających studia na I roku w roku akademickim 2023/24

Dni Adaptacyjne na Wydziale Mechanicznym organizowane dla studentów pierwszego roku mają na celu: poznanie władz wydziałów, zapoznanie z historią, dorobkiem i perspektywami po ukończeniu studiów na Politechnice Morskiej w Szczecinie. W trakcie spotkań przedstawiona będzie między innymi: działalność Samorządu Studenckiego działającego na terenie Uczelni oraz możliwość udziału studentów w różnych formach aktywności naukowej, kulturalnej, sportowej oraz społecznej. Istotnym elementem obrazującym funkcjonowanie Uczelni będzie przedstawienie regulaminów miedzy innymi: Regulaminu studiów Politechniki Morskiej w Szczecinie oraz Zasad wnoszenia opłat oraz warunków i trybu zwalniania z opłat za studia.
W tym roku dni adaptacyjne trwają: 27.09.2023 - 29.09.2023.
Szczegóły w załączniku

Zachęcamy do zapoznania się z Instrukcja dotycząca zachowania, wizerunku zewnętrznego, noszenia umundurowania oraz elementów ubioru studentów Politechniki Morskiej  w  Szczecinie dostępną w Załączniku nr 2

Pliki do pobrania: