4 marca 2024 roku w Sali Koncertowej Radia Wrocław odbyła się Gala Finałowa 9. edycji Konkursu i Programu Akredytacyjnego „Studia z Przyszłością” podczas której wręczono wyróżnienia

W imieniu Wydziału Mechanicznego, Prodziekan ds. kształcenia dr inż. st. of. mech. okręt. Jan Drzewieniecki, prof. PM. odebrał Certyfikat Akredytacyjny dla kierunku inżynieria przemysłowa i morskie elektrownie wiatrowe prowadzonego na Wydziale Mechanicznym Politechniki Morskiej w Szczecinie w ramach 9. edycji Konkursu i Programu Akredytacyjnego „Studia z Przyszłością”.

Certyfikat Akredytacyjny „Studia z Przyszłością” to znak jakości, który potwierdza, że w opinii Komisji Eksperckiej dany kierunek realizowany jest według nowoczesnego i innowacyjnego programu kształcenia, dobrze odpowiadającego na potrzeby rynku pracy. Znak ten jest świadectwem najwyższej jakości studiów.

Kierunek inżynieria przemysłowa i morskie elektrownie wiatrowe został również nagrodzony Certyfikatem Nadzwyczajnym czyli Laurem Innowacyjności za wdrożenie najbardziej innowacyjnych i unikatowych rozwiązań w zakresie bazy materialnej i technologii wspierających proces dydaktyczny (m.in. wyposażenie laboratoriów, systemy elektroniczne wspomagające dydaktykę akademicką).

Studia z Przyszłością program - logo