Aktualności - Procedura BHP obowiązująca na Wydziale Mechanicznym Akademii Morskiej w Szczecinie (od 09.2020) - Wydział Mechaniczny Akademii Morskiej w Szczecinie

Szanowni studenci, w związku z opublikowaniem procedury BHP obowiązującej na terenie Akademii Morskiej w Szczecinie, a dotyczącej obostrzeń i przestrzegania zasad bezpieczeństwa związanych z przeciwdziałaniem zagrożeniu rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 prosimy o zapoznanie się z treścią poniższego komunikatu.

W załączonej procedurze opisano najważniejsze zasady ochrony indywidualnej, postępowanie w przypadku podejrzenia zakażenia u osoby przebywającej w obiekcie, oraz wyznaczono izolatoria.

Jako pomieszczenia przeznaczone na izolatoria ustanowiono:
OD Wały Chrobrego – sala 22,
OD Pobożnego – sala 405,
OD Willowa 1  - sala 03,
OD Willowa 2  - sala 024,
OD Żołnierska – sala 17,
OD Szczerbcowa – sala 1.

Wszyscy studenci zobligowani są do stosowania procedury bezpieczeństwa - plik do pobrania