Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo wydziału
Wydział Mechaniczny Akademii Morskiej w Szczecinie

Unia Europejska

To już ostatnia szansa by zgłosić się na wymianę ERASMUS+ na studia w roku akademickim 2019/2020! Jeszcze tylko przez dwa tygodnie można się zgłaszać na wyjazdy na studia ERASMUS+ w semestrze letnim - termin zgłoszeń upływa 18.10.2019*.

Wyjedź na studia do zagranicznej Uczelni Partnerskiej**, podnieś swoje umiejętności językowe, poznaj studentów z całego świata, poznaj nowe kultury. Dowiedz się więcej o trwającej rekrutacji i nie zapomnij się zgłosić! Chcesz wiedzieć więcej nt. wyjazdów w ramach programu ERASMUS+? Poznaj relacje studentów, którzy uczestniczyli w wymianie w ostatnich latach. Odwiedź też stronę internetową programu www.erasmusplus.am.szczecin.pl

Ważne: W tym naborze mogą wziąć udział studenci którzy ukończyli już I rok studiów inżynierskich. Studentów I roku zapraszamy do naboru, który rozpocznie się w styczniu.

*Uwaga zgłoszenia na wyjazdy do nowego partnera - University of Split przyjmujemy tylko do 10.10.2019.

** Uwaga – nabór dotyczy tylko części Uczelni Partnerskich, na pozostałe miejsca zostały wyczerpane w I naborze.

Oprócz samej możliwości wyjazdu program ERASMUS+ daje studentom stypendia, które umożliwiają sfinansowanie kosztów pobytu, zakwaterowania czy podróży. Obecnie przyznawane są dwa rodzaje stypendiów – stypendia PO WER dla studentów niepełnosprawnych lub takich, którym przyznano stypendia socjalne oraz standardowe stypendia programu ERASMUS+ dla pozostałych studentów.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę