Zapraszamy studentów Akademii Morskiej do udziału w Konkursie Fotograficznym Biura Karier pn. "Akademia Morska – morze przygód, wspomnień i historii".

To już XI edycja konkursu, w którym zgłaszacie swoje prace i wygrywacie wartościowe nagrody.

Najlepsze 12 fotografii znajdzie się w kalendarzu Biura Karier AM na 2020 rok.

Każdy ze studentów może przesłać max. 2 zdjęcia obrazujące temat konkursu. Zdjęcia powinny być, w jakości pozwalającej na wydruk w formacie A4 z rozdzielczością 300 DPI (minimum 2480x3500).

Zdjęcia wraz z formularzem zgłoszeniowym prosimy przesyłać do 5 kwietnia 2019 r. na adres: biurokarier@am.szczecin.pl
Najlepsze prace zostaną wyłonione przez Jury, a zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni, na uroczystej gali, która odbędzie się w maju 2019 r.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu:

Konkurs fotograficzny  2019 Akademii Morskiej w Szczecinie